Ognisko w Gorzowie Wlkp. – Parafia św. Józefa, ul. Bracka 7

Parafia
Spotkania rozpoczynają się w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca Mszą św. o godz. 18:30. Po Mszy św. dalszy ciąg spotkania w salce na plebanii. Duszpasterzem Wspólnoty jest o. Rafał Krystyanc OMI. Poprzednimi opiekunami duchowymi Wspólnoty byli Grzegorz Nowak OMI, o. Janusz Snarski OMI i o. Grzegorz Krzyżostaniak OMI.
Parafia Św. Józefa >> Diecezja Zielonogórsko-gorzowska >>

pierwszy czwartek miesiąca: godz. 17.30 – Adoracja w intencji kapłanów oraz nowych powołań; godz. 18.00 – różaniec w intencji kapłanów; godz. 18.30 – Msza św. „O świętość Kapłanów”. A po Mszy św. spotkanie osób pragnących uzdrowienia swojego sakramentalnego małżeństwa,które przeżywa kryzys.

Współpracując aktywnie z Jezusem Chrystusem-Bogiem w każdej sytuacji, nawet po ludzku patrząc beznadziejnej, możliwe jest odrodzenie małżeństwa. Dla Boga bowiem nie ma rzeczy niemożliwych. Prawda o mocy sakramentu oznacza, że nawet jeśli małżonkowie nie potrafią ze sobą być i odchodzą w stan separacji, czyli oddzielnego mieszkania, to ich małżeństwo- Sakramentalne Przymierze małżonków z Bogiem-trwa nadal. Nadal są mężem i żoną, i jako tacy staną przed Bogiem. Sakrament małżeństwa jest darem Boga,który daje małżonkom siłę odtwarzania wspólnoty małżeńskiej właściwie w każdej sytuacji.

Z panem Bogiem i do zobaczenia 😉  01 marca 2018r.

Kronika