Ognisko w Gorzowie Wlkp. – Parafia św. Józefa, ul. Bracka 7

Parafia
Spotkania rozpoczynają się w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca Mszą św. o godz. 18:30. Po Mszy św. dalszy ciąg spotkania w salce na plebanii. Duszpasterzem Wspólnoty jest o. Rafał Krystyanc OMI. Poprzednimi opiekunami duchowymi Wspólnoty byli Grzegorz Nowak OMI, o. Janusz Snarski OMI i o. Grzegorz Krzyżostaniak OMI.
Parafia Św. Józefa >> Diecezja Zielonogórsko-gorzowska >>

4 stycznia br.w parafii św. Józefa w Gorzowie Wlkp., odbyło się spotkanie opłatkowe Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” uczestniczyło w nim 12 osób. Rozpoczął je o. Dawid nasz opiekun w zastępstwie za o. Rafała.
O. Dawid odczytał fragment Pisma Świętego, pomodliliśmy się a potem był czas dzielenia się opłatkiem, złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia, rozmowy i śpiewanie kolęd z płyt przy bogato zastawionym stole. Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego spotkania 😉 Jednocześnie zapraszamy na spotkanie nasze cykliczne trzeci czwartek miesiąca, czyli 18 stycznia o 18,30 Msza Święta a po mszy spotkanie w salce- Wszystkich małżonków borykających się z kryzysem małżeńskim, także tych opuszczonych przez współmałżonka -zapraszamy 😉

Kronika