Ognisko w Gorzowie Wlkp. – Parafia św. Józefa, ul. Bracka 7

Parafia
Spotkania rozpoczynają się w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca Mszą św. o godz. 18:30. Po Mszy św. dalszy ciąg spotkania w salce na plebanii. Duszpasterzem Wspólnoty jest o. Rafał Krystyanc OMI. Poprzednimi opiekunami duchowymi Wspólnoty byli Grzegorz Nowak OMI, o. Janusz Snarski OMI i o. Grzegorz Krzyżostaniak OMI.
Parafia Św. Józefa >> Diecezja Zielonogórsko-gorzowska >>

         Serdecznie zapraszamy osoby pozostające w kryzysie małżeńskim, po rozwodzie, w separacji, a pragnące trwać w wierności przysiędze małżeńskiej na spotkanie Wspólnoty WTM Sychar w dniu 15-09-2016 w prafii Św. Józefa przy ulicy Brackiej 7 w  Gorzowie.

        Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. o godz.18.30, następnie kontynuujemy w salce przy klasztorze Ojców Oblatów NMP.

W ostatnim spotkaniu tj.01-09-2016 uczestniczyło 10 osób: Renata, Eleonora, Stanisław, Sylwia, Ewa, Janusz, Ewa, Grzegorz i O.Rafał OMI. Dzieliliśmy się z nowymi osobami świadectwami swojej drogi małżeńskiej, która często jest trudna i bolesna, jednak w tym ,iż Pan Jezus wyniósł małżeństwo do godności sakramentu szukamy umocnienia do przyjęcia obowiązków i godności tego stanu.

Sakrament Małżeństwa jest darem Boga, który daje małżonkom siłę odtwarzania więzi właściwie w każdej trudnej sytuacji, nawet tej po ludzku patrząc beznadziejnej.

„Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego.” (Łk 1,37)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie i do zapoznania się z nowymi propozycjami jesiennych rekolekcji na stronie sychar.org

Kronika